fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zyrtarizohet trajneri i ri i Keidi Bares

Publikuar

Luis Miguel Ramis është trajneri i ri i Espanyolit. Vetë skuadra katalanase e ka zyrtarizuar pasuesin e Luis Garcias.

Trajneri 53-vjeçar spanjoll nënshkroi një kontratë të vlefshme deri në fund të sezonit. Luis Miguel Ramis qenë pjesë e Tenerifes, Albacetes, Almerías dhe në nivelet e të rinjve të Realit të Madridit.

Lexo edhe: 

Espanyoli, ku luan edhe mesfushori kuqezi, Keidi Bare, zë vendin e pestë në La Liga 2, me 24 pikë, tri pas Sporting Gijónit, që mban vendin e dytë dhe ngjitet direkt në LaLiga.

 

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook