fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zyrtare: Ky është treneri i ri i Inter

Publikuar

Sot, është zyrtarizuar treneri i ri i klubit italian Inter.

Simone Inzagi do të jetë në drejtimin e skuadrës zikaltër për sezonin e ardhshëm, ndërsa detajet e kontratës do të publikohen në vazhdim./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021