fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zyrtare, Indrit Prodani rikthehet te Laçi

Publikuar

Indrit Prodani është zyrtarisht pjesë e skuadrës së Laçit.

Në një postim në rrjetet sociale, klubi “bardhezi” bën me dije se mbrojtësi është rikthyer në skuadrën e tyre, pas eksperiencave me Kastriotin e Dinamon.

“Indrit Prodani rikthehet në shtëpi! KF Laçi njofton se mbrojtësi i majtë, Indrit prodani, rikthehet në ekipin tonë pas eksperiencave me Kastriotin dhe Dinamon.

Lexo edhe: 

I urojmë Indritit suksese me fanellën “bardhezi”! Para Laçi”-shkruhet në reagimin e kurbinasve.

Prodani ka luajtur edhe në kampionatin kroat, ku ka qenë pjesë e NK Hrvatski Dragovoljac dhe NK Zagreb.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook