fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zyrtare: Besnik Hasi merr drejtimin e skuadrës së njohur

Publikuar

Besnik Hasi është zyrtarizuar trajner i skuadrës arabe, Al Ahli.

Trajneri gjakovar do të marr drejtimin e skuadrës që është katër herë kampione e Arabisë Saudite, transmeton IndeksOnline.

Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare ka drejtuar edhe skuadrën Al-Read në tri vitet e fundit.

Më parë Hasi ka drejtuar Anderlecht, Legia Warszawa dhe Olympiacos.

49 vjeçari është përmendur edhe si trajner i mundshëm i Kosovës./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021