fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zhduket një vajzë në Prizren

Publikuar

Një vajzë është zhdukur në Prizren, ka raportua policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë rastin e ka paraqitur babai i vajzës.

“Me datë 06.03.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, ka njoftuar policia./tg/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook