fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zhduket një vajzë në Pejë

Publikuar

Policia e Kosovës, ka njoftuar së nga data 26 shkurt 2021 një vajzë nga fshati Vitomiricë, është zhdukur.

Sipas policisë, rastin e ka paraqitur nëna e vajzës së zhdukur.

“Ankuesja ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia nga data 26 shkurt 2021 dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook