fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Zenit afër nënshkrimit me Umtiti

Publikuar

Gazetari sportiv, Fabrizio Romano, njofton përmes Twitter, se Zenit janë të interesuar për qendërmbrojtësin francez, Samuel Umtiti.

Barcelona, janë të hapur për shitjen e tij, dhe tani mbetet në duart e lojtarit i cili duhet të vendos, pasi që ka edhe oferta tjera nga klube Evropiane. Negociatat do të vazhdojnë./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook