fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Wijnaldum tek Barcelona punë e kryer

Publikuar

Georginio Wijnaldum është “95% punë e kryer” të transferohet te Barcelona, shkruan Football Insider.

Mesfushori holandez në verë do të jetë agjent i lirë duke pas parasysh që kontrata e tij me Liverpoolin përfundon në po atë periudhë, ndërsa lëvizja e tij te Barcelona është spekuluar për tash e sa kohë.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021