fbpx
Lidhu me Ne!

Kulturë

Vushtrria bëhet me Qendër Kulturore

Publikuar

Në inagurim kanë marrë pjesë kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, ministrja e kulturës në detyrë Vlora Dumoshi, si dhe kryetari kësaj komune, Xhafer Tahiri.

Kryetari i Vushtrrisë ka thënë se është kënaqësi për të që këtë objekt ta inagurojë në prezencën e kryeministrit Hoti dhe ministres Dumoshi.

Vazhdo më shumë
Kliko për koment

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021