fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Vuciq, takon serbet e Kosovës

Publikuar

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të takohet me përfaqësuesit politikë të serbëve nga Kosova.

Takimi do të mbahet në orën 11:00 në Kurshumli, u njoftua mbrëmë nga Shërbimi për Bashkëpunim me Mediat i Presidentit të Serbisë.

Temë e bisedimeve pritet të jetë situata në Kosovë, pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, raporton “Kosovo Online”, transmeton Klan Kosova.

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021