fbpx
Lidhu me Ne!

Zgjedhjet 2021

Vota për PDK-në, është besim, thotë Hoxhaj

Publikuar

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj ka thënë çdo votë për PDK-në në këto zgjedhje, është besim, mirënjohje dhe siguri për shtetësinë tonë

“Pritje e jashtëzakonshme në Drenas. Në takimin me veteranët, u rikonfirmua mbështetja e përhershme për udhëheqësit e luftës çlirimtare, PDK-në, dhe projektin e rimëkëmbjes. Çdo votë për PDK-në në këto zgjedhje, është besim, mirënjohje dhe siguri për shtetësinë tonë”, tha ia

Në qeverinë time të ardhshme, tha Hoxhaj, do t’i rrisim pensionet e veteranëve, familjeve të dëshmorëve dhe invalidëve të luftës. Kosova kurrë nuk mund t’ua kompensoj sakrificën me armë të djemve dhe vajzave më të mira të kombit tonë.

Vazhdo më shumë
Kliko për koment

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *