fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Starton sfida mes rrebeshit, Shpresat kërkojnë fitoren në Malin e Zi

Publikuar

Shqipëria U21 sfidon Malin e Zi në transfertë, në eliminatoret e Euro 2025-ës. Kuqezinjtë kanë regjistruar tre fitore dhe dy humbje në këto eliminatore, teksa vijnë me pretendimet për të marrë një biletë për Euroianin e U21….

13′ – Kërcënojnë malazezët, teksa pas një këndoreje Lilo del keq dhe lë topin për kundërshtarët, që nuk arrijnë të përfitojnë dhe të shënojnë…

– Starton sfida mes një rrebeshi shiu në Malin e Zi…

Formacionet zyrtare:

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook