fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Mitaj eliminon Dakun nga Kupa, ndërrim fanellash dhe përqafim mes kuqezinjve

Publikuar

Lokomotiv Moscow fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Rubin Kazan, duke e eliminuar këtë të fundit nga Kupa e Rusisë.

Dy lojtarët e kombëtares shqiptare te futbollit, Mario Mitaj dhe Mirlind Daku e nisën ndeshjen nga stoli, megjithatë për aq minuta sa ishin në fushë shfaqën një formë të mirë.

Lexo edhe:

Në fund të ndeshjes, dy lojtarët “kuqezi” u përqafuan dhe shkëmbyen edhe fanellat e tyre.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook