fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Lautaro ndëshkon Juventusin dhe zhbllokon sfidën në “Allianz Stadium”

Publikuar

Juventus-Udinese po ndeshen në kuadër të javës së 24-ët të Serie A, sfidë që po transmetohet live në “SuperSport 2” duke nisur nga ora 20:45.

Juventus-Udinese (0-1)

Java e 24-ët, Serie A

25’-Goool! Lautaro Gianneti shfrytëzon rrëmujën në zonë dhe e dërgon topin në fundin e rrjetës, duke i dhënë avantazhin Udineses.

Formacionet zyrtare: 

Lexoni edhe:

The post VIDEO/ Lautaro ndëshkon Juventusin dhe zhbllokon sfidën në “Allianz Stadium” appeared first on SuperSport.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook