fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ I kuq, penallti dhe 13 minuta shtesë! Copenhagen befason United

Publikuar

Vijnë golat e parë në takimet e mbrëmjes në Champions League. Arsenali po përballet me Sevillan në shtëpi, Bayerni pret në Mynih turqit e Galatasarayt, ndërkohë që fitorja është alternativa e vetme e Manchester United në Danimarkë.

Lexo edhe: 

Reali i Madridit sfidon Bragën në Bernabeu, teksa nënkampionët e Interit luajnë në Austri kundër Salzburgut vendas. Duel i fortë edhe në Eindhoven, aty ku PSV përplaset me francezët e Lensit.

COPENHAGEN MANCHESTER UNITED 2-2 (Elyounoussi 45′, Goncalves (pen) 45+9′ / Hojlund 3′, 28′)

 

REAL MADRID-BRAGA 1-0 (Brahim Diaz 27′)

Penalltia e pritur nga Lunin

ARSENAL-SEVILLA 1-0 (Trossard 29′)

 

PSV-LENS 1-0 (de Jong 12′)

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook