fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Heidenheim nuk shënon me portën bosh, VAR-i i heq golin Dortmundit

Publikuar

Mbyllet pa gola pjesa e parë e Heidenheim-Borussia Dortmund, ndeshja hapëse e javës së 20-të në Bundesliga.

 

Vendasit kishin një shans të artë në minutën e 14’. Gjithsesi, Tim Kleindienst nuk përfitoi nga “dhurata” dhe gaboi me portën bosh.

Lexo edhe:

Verdhezinjtë shënuan në minutën e 26’, por goli i Donyell Malen u anulua nga teknologjia VAR.

 

Heidenheim-Dortmund po transmetohet live në SuperSport 3.

The post VIDEO/ Heidenheim nuk shënon me portën bosh, VAR-i i heq golin Dortmundit appeared first on SuperSport.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook