fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Gordon ndëshkon Arsenalin, festë në ‘”St. James’ Park”

Publikuar

Zhbllokohet më në fund sfida në “St. James’ Park” mes Newcastle dhe Arsenalit. Në minutën e 64-tën, pas një kundërsulmi befasues të nisur thuajse nga zona e vendësve, Gordon e shtyn me forcë topin drejt rrjetës.

U desh të kalonin disa minuta që sistemi var ta quante të rregullt golin. Pas disa çastesh ankthi, nis festa nga vendësit.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook