fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Fitore tenistike, Al-Nassr “shkatërron” Inter Miamin

Publikuar

Al-Nassr “shkatërroi” 6-0 Inter Miamin në miqësoren e luksit që u zhvillua në “Kingdom Arena”.

Të gjithë pritnin një përballje Cristiano Ronaldo-Leo Messi, por i pari nuk ishte fare i grumbulluar për këtë sfidë.

Ndërkohë që “pleshti” u fut në fushë vetëm shtatë minuta përpara fundit, kur rezultati ishte 6-0 për skuadrën arabe.

Lexo edhe:

Otavio, Talisca dhe Laporte (eurogol) kaluan në avantazh të trefishtë Al-Nassr në 12 minutat e para të takimit.

Vendasit realizuan edhe tri herë në fraksionin e dytë të takimit. Braziliani Talisca festoi edhe dy herë të tjerë, teksa shënoi edhe Maran.

AL NASSR-INTER MIAMI 6-0

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook