fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Fillim perfekt për United, Rashford ndëshkon “Ujqit”

Publikuar

Manchester United është në kërkim të fitores së parë për vitin 2024 në Premier League. Skuadra e Erik Ten Hag, por luan në transfertë kundër Wolvesit.

Duel që po transmetohet live në SuperSport 3. “Djajtë e Kuq” e nisën shumë mirë ndeshjen, teksa kaluan në avantazh në minutën e pestë.

Aksion i bukur i United, asist i danezit Hojlund dhe finalizim fantastik i Marcus Rashford. Me 26-vjeçarin që gjeti golin e pestë sezonal në kampionatin anglez.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook