fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ E dhimbshme, rrufeja i merr jetën në fushë 30-vjeçarit!

Publikuar

Një futbollist ka humbur jetën në Indonezi si pasojë e goditjes nga rrufeja! Ngjarja e vështirë dhe e rëndë për t’u besuar, ndodhi gjatë një takimi miqësor.

2 Flo FC dhe FBI Subang po përballeshin mes tyre në stadiumin Siliwangi, në qytetin Bandung, që bën pjesë në rajonin e ishullit Giava.

Lexoni edhe:

Në video dallohet Septain Raharja, i cili e pësoi nga goditje e rrufesë, duke ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare.

Edhe pse mbrojtësi i djathtë u dërgua menjëherë në spital, ai nuk arriti t’i mbijetonte dot goditjes vdekjeprurëse.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook