fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Dita e shqiptarëve në Turqi, shënon edhe fantazisti nga Shkupi

Publikuar

Trabzonspor bindi me rezultatin 2-0 ndaj Hatayspor në takimin e javës së 25-të të Superligës turke.

Ndërsa takimi ishte me rezultatin 1-0, në minutën e 77’ Enis Bardhi realizoi me një goditje të fortë dhe vulosi këtë sfidë.

Lexoni edhe:

Pas kësaj përballjeje Trabzonspor renditet në vend të tretë me 40 pikë, teksa Hatayspor në vend të 14-të me 28 pikë.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook