fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Derbi i shqiptarëve në Serie A: Çuni i pafat, VAR-i i heq golin

Publikuar

Marvin Çuni i pafat. Sulmuesi i kombëtares shqiptare mposhti Etrit Berishën në minutën e 21’ të Frosinone-Empoli, por VAR-i anuloi golin për pozicion të parregullt.

Lojtarët vendas bënë presing lart dhe përfituan nga pasiguria e Ardian Ismajlit. Shqiptari tjetër Arijon Ibrahimovic pasoi për Çunin, i cili dërgoi topin në rrjetë.

Lexo edhe: 

Por ndërhyrja e teknologjisë frenoi festën e sulmuesit të kombëtares shqiptare, i cili duhet të presë për golin e parë zyrtar në Serie A.

Frosinone-Empoli po transmetohet live në SuperSport 3.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook