fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Broja protagonist për Chelsean, vendimtar në golin e Bluve

Publikuar

Chelsea-Middlesbrough 1-0

Armando Broja protagonist për Chelsean në ndeshjen gjysmëfinale të Carabao Cup ndaj Middlesbrough

Chelsea zbret në fushë për ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Carabao Cup, atë ndaj Middlesbrough. Blutë e Londrës e humbën ndeshjen e parë me rezultatin 1-0, megjithatë në Stamford Bridge dhe përballë tifozerisë së tyre, do të tentojnë përmbysjen për të “prerë” biletën e finales.

Lexo edhe: 

Trajneri Mauricio Pochetino publikoi formacionin, pjesë e të cilit është edhe Armando Broja. Sulmuesi i kombëtares udhëheq sulmin e londinezëve teksa ka edhe mbështetjen e Sterling, Palmer e Mudryk.

Formacionet zyrtare:

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook