fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

VIDEO/ Arsenal “vret” ndeshjen në transfertë, katër gola për 45 minuta

Publikuar

West Ham-Arsenal 0-4

Vjen edhe goli i katërt, shënon edhe Trossard

Arsenal “vret” ndeshjen, londinezët shënojnë edhe të tretin, gjen rrugën e rrjetës Gabriel

Saka nuk gabon pika e bardhë, Arsenal në avantazh të dyfishtë

Bukayo Saka i vetëm përballë portierit Areola, sulmuesi e shmang portierin dhe fiton penallti. Karton i verdhë për Areola

Arsenal zhbllokoi në minutën e 33 ndeshjen në transfertë ndaj West Ham, me topçinjtë që gjetën golin falë realizimit të Saliba. Mbrojtësi shënoi pas një goditje këndi teksa u tregua i saktë në ekzekutimin me kokë dhe mposhti portierin Areola.

 

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook