fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Vesel Limaj rikthehet në Shqipëri, huazohet te klubi i Superiores

Publikuar

Vesel Limaj rikthehet në Shqipëri, ku është bashkuar me klubin e Dinamos.

“SuperSport” mëson mesfushori 27-vjeçar ka kaluar në formë huazimi te Dinamo, duke u larguar momentalisht nga Ballkani dhe Kosova.

Lexo edhe: 

Limaj e njeh mirë kampionatin shqiptar, ndërsa më herët ka luajtur me klube si Tirana, Kukësi dhe Bylis.

Mesfushori u largua nga Shqipëria më 30 janar 2023 duke u bashkuar me Hermannstadt në Rumani, teksa në verë kaloi te Ballkani.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook