fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Vdes një person në Motel në Prizren

Publikuar

Një person është gjetur pa shenja jete dje në mesdite në një motel në Prizren. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Siç thuhet në raport, vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor që ka dalë në vendin e ngjarjes.

I moshuari mbi 60 vjeç ka qenë me një vajzë në po këtë motel, para se të gjindej i vdekur./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021