fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Varane po shqyrton kontratën: Chelsea dhe Man. Utd, në vëzhgim

Publikuar

Qendër-mbrojtësi i Real Madrid, dhe kombëtarës franceze, Raphael Varane, ka deklaruar para mediave se aj është 100% i fokusuar në ndeshjet e rradhës, duke aluduar se skuadra është në një moment kyç sa i përket sezonës. Me këtë Varane e ka bërë me dije se ai është i vendosur tek klubi madrelien, mirëpo as nuk ka mbyllur mundësinë e lëvizjes nga Real Madrid, shkruan Goal.

Manchester United është një prej skuadrave e cila po e monitoron situatën e Varane me kontratën e tij në Real Madrid, mirëpo tashmë edhe Chelsea është futur në garë për qendërmbrojtësin francez, duke e bërë një garë interesante për shërbimet e mbrojtësit 28-vjeçar./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook