fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Varane po shqyrton kontratën: Chelsea dhe Man. Utd, në vëzhgim

Publikuar

Qendër-mbrojtësi i Real Madrid, dhe kombëtarës franceze, Raphael Varane, ka deklaruar para mediave se aj është 100% i fokusuar në ndeshjet e rradhës, duke aluduar se skuadra është në një moment kyç sa i përket sezonës. Me këtë Varane e ka bërë me dije se ai është i vendosur tek klubi madrelien, mirëpo as nuk ka mbyllur mundësinë e lëvizjes nga Real Madrid, shkruan Goal.

Manchester United është një prej skuadrave e cila po e monitoron situatën e Varane me kontratën e tij në Real Madrid, mirëpo tashmë edhe Chelsea është futur në garë për qendërmbrojtësin francez, duke e bërë një garë interesante për shërbimet e mbrojtësit 28-vjeçar./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021