fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Varane i lirë të largohet për 52 Milion

Publikuar

Qendër mbrojtësi i Real Madrid, duket se do të lejohet të largohet nga Madridi për 52 milion funte, në drejtim të Manchester United.

28-vjeçari francez, ka vetëm edhe 1 vit kontratë qendrimi në Santiago Bernabeu, dhe me këtë shkak Real Madrid dëshirojnë të përfitojnë nga shitja e tij raporton shou televiziv spanjoll El Partidazo de Cope.

Manchester United tash e një kohë të gjatë janë të interesuar për Varane, i cili tashmë gjindet në kampin francez për Euro 2020./tipografi/

Vazhdo më shumë