fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Ushtria e Kosovës nga Mbreteria e Bashkuar, i uron Kosovës 13 vjetorin e pavarësisë (Video)

Publikuar

Toger i Ushtrisë se Kosovës, Bajram Geci, përmës një video të publikuar në Twitter, bashkë me një tog të ushtrisë se Kosovës me një mënyrë të veçantë ka uruar popullin për 13 vjetorin e pavarësisë se Kosovës.

Toger Geci, ka bërë të ditur se bashkë me togen e parë aktualisht gjendet në Mbretërinë e Bashkuar, ku me ushtritë aleate po kryejnë ushtrime dhe aktivitete të tjera ushtarake. (Tipografi)

 

 

Vazhdo më shumë