fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

UPDATE: G.Z nga Studenica e Istogut dyshohet se u vetvra

Publikuar

Në varrezat e fshatit Studenicë, mbrëmë në orët e vona, gjendët një person i vrarë.

Në orën 01.30 min, nga mjekët kujdestarë të QKMF-së së Istogut, mësuam se personi i vrarë, në orën 23.05 min.u konstatua se kishte ndërruar jetë, shkruan TV Fontana.

Nga burime të tjera, morëm vesh se bëhët fjalë për G.Z.  i moshës 47 vjeçare, e cili dyshohet të këtë bërë vetvrasje.

Policia ishte në vendin e ngjarjës, dhe prokurori po meret me rastin.Ne në orët në vazhdim  do të sjellim edhe informacione të tjera shtesë.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021