fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

United arrinë marrëveshje me Sancho

Publikuar

Manchester United tashmë janë në kërkim të marrëveshjes me Borussia Dortmund. Kjo pasi që për kushtet me Jadon Sancho kanë arritur marrëveshje

Sipas Fabrizio Romano, Manchester United kanë arritur marrëveshje personale me Jadon Sancho.

Përfaqësuesi anglez është gati të nënshkruaj kontratën e cila do ta mbante atë në Old Trafford së paku deri në vitin 2026.

Djajtë e Kuq tash do të fokusohen në arritjen e marrëveshjes me Borussia Dortmund, me një shumë të kërkuar prej 95 milion Euro./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021