fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

U bashkua në verë me Brighton, talenti në pronësi të Barçës drejt Arabisë Saudite

Publikuar

Pasi u kthye sezonin e kaluar nga një dëmtim shumë i rëndë që e mbajti larg fushës për një kohë të gjatë, Ansu Fati u transferua në Premier League, në formë huazimi te skuadra e Brighton e trajnerit De Zerbi, në mënyrë që të rifitonte besimin dhe të gjente formën më te mirë.

Megjithatë e ardhmja e 21-vjeçarit ende duket se është në një pikëpyetje të madhe.

Lexo edhe:

Mediet britanike raportojnë se sulmuesi me shumë mundësi do të shkojë në drejtim të Arabisë Saudite verën e ardhshme, me disa klube të Saudi Pro League që kanë filluar të shfaqin interes për të.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook