fbpx
Lidhu me Ne!

TV TIPOGRAFI

[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1616513220223{margin-top: -100px !important;}”][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=m6Nc9bf24C8″ css_animation=”none” title=”Kanali në Youtube”][/vc_column][/vc_row]

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021