fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Treni godet veturën, ka të lënduar!

Publikuar

Një persona është lënduar mëngjesin e sotëm pas ka ndodhur një aksident trafiku mes një treni dhe një veture në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 07:30 në rrugën “Dervish Qollaku” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor në mes të trenit dhe një veture të udhëtarve”, ka thënë Ahmeti, shkruan KK.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një person. Rastin po e heton njësiti i trafikut rrugor” ka thënë ajo.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook