fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Torres, prioritet i FC Barcelona

Publikuar

Barcelona janë shumë të interesuar për të nënshkruar me Pau Torres nga Villareal, mirëpo çmimi duket shumë i lartë për qendër-mbrojtësin.

Raportimi i Mundo Deportivo, thot se klubi nga katalunia mund të ofroj edhe lojtar tjerë në këmbim, që “nëndetësia e verdhë” siç quhet Villareal, të ulë çmimin që kërkon prej 60 milion euro./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021