fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Thiago Silva + 1 vit

Publikuar

Thiago Silva është pranë nënshkrimit të kontrates 1 vjeçare me Chelsea.

Qendër-mbrojtësi brazilian e dëshiron qëndrimin në Chelsea, e në të njejtën kohë edhe Chelsea janë të interesuar për zgjatjen e kontratës së tij.

Negociatat për detajet e fundit janë në përfundim, shkruan Fabrizio Romano në twitterin e tij./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021