fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Tentoj të jap ryshfet, arrestohet

Publikuar

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, meqë i njëjti i ka afruar ryshfet një zyrtari policor në pikën kufitar në Vermicë. I arrestuari është shtetas i Republikës së Shqipërisë

Sipas policisë, i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar një mashkull shtetas i Shqipërisë pasi i njëjti gjatë tentimit të kalimit të pikës kufitare Shqipëri -Kosovë ka ofruar ryshfet zyrtarit policor. Me konsultim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje”, thuhet nw raportin policor./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021