fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Spanjë – Kosovë, minuta 60, rezultati 2:0

Pjesë e dytë me një iniciativë të herë pas herëshme të Kosovës

Publikuar

Deri më tani nuk ka ndonjë rast rreziku nga ndonjëra kombëtare.

Të Kosova në lojë u inkuadruan Arbër Zeneli dhe Lirim Kastrati, të cilët i zëvendësuan Milot Rashicën përkatësisht Benjamin Kololli./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021