fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sot: Liverpool – Real Madrid

Ora, 21:00, Liverpool – Real Madrid, Liga e Kampionëve

Publikuar

Sot, me fillim nga ora 21:00, do të luhet ndeshja e kthimit mesa Liverpool dhe Real Madrid. Ndeshje e cila do të determinoj gjysëm-finalistin e rradhës në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e javës së kaluar ka përfunduar me rezultat 3-1 në favor të galaktikëve nga Madridi.

Në këtë ndeshje për Liverpool do të mungojnë: Gomez, Henderson, Matip dhe Van Dijk, ndërsa në dyshim ende janë: Jones, Kelleher dhe Origi. Për Real Madrid do të mungojnë: Carvajal, Hazard, Lucas, Ramos dhe Varane. /tipografi/

Vazhdo më shumë