fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sot derbi i Anamoravës: Gjilani – Drita

Publikuar

Sot në ora 15:00, do të luhet një ndër derbit më të mëdhenj të futbollit kosovar, Gjilani – Drita.

Drita është vetëm 1 pikë largë vendit të parë, në të cilin gjendet FC Prishtina, ndërsa Gjilani renditet e katërta në tabelë.

Drita me vetëm 1 pikë larg vendit të parë ka gjasa të mëdha të shpallet kampion i këtij sezoni, ndërsa Gjilani mund të filloj të mendoj për sezonin e ardhshëm./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021