fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sigal Prishtina fiton klasiken kundër KB Trepça

Publikuar

Sigal Prishtina ka marrë një fitore të rëndësishme kundër KB Trepça, me rezultat 85-80.

Derbi mes Prishtinës dhe Trepçës, këtë herë i takoj prishtinasve të cilët gjatë gjithë kohës ishin në epërsi, mirëpo shpeshherë KB Trepça ua rrezikonte epërsinë./tg/

Vazhdo më shumë