fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

Publikuar

Shqipëria ka zhvilluar një fushatë eliminatore të shkëlqyer në kuadër të Euro 2024. Kuqezinjtë e trajnerit Sylvinho janë kualifikuar një ndeshje para përfundimit të takimeve në Grupin E teksa skuadra e drejtuar nga trajneri Sylvinho rezulton si kombëtarja me mesataren më të lartë të pikëve të grumbulluar në këto 30 vitet e fundit. Ekipi i drejtuar nga Sylvinho ka një mesatare prej dy pikësh për ndeshje, më mirë edhe se fushata eliminatore e De Biazit apo edicioni i fundit i Edy Rejës.

Tabela e publikuar në emisionin “Kuqezi”:

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook