fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Shkoni… e keni katranosur!

Publikuar

Ish këshilltari i kryeministrit në detyrë, Avdullah Hoti, Xhavit Beqiri ka kërkuar nga kryetari i LDK, Isa Mustafa që bashkë me Agim Veliun dhe të tjerët në kryesi të japin dorëheqje. Një kërkesë e tillë ka ardhur pas rezultateve preliminare të zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Beqiri në një shkrim në Facebook, kryetarit dhe kryesisë së LDK u thotë “ Shkoni e keni katranosur”

Postimi i plotë i Beqirit:

Isë, Agim & company, përveçse si akt moral, dorëheqjen e keni mundësi për me tregue pak dinjitet! Shkoni… e keni katranosur!

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021