fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Shkëmbimi i bujshëm Antony-“Gabigol”, menaxheri i lojtarit të Man. United sqaron situatën

Publikuar

Pak ditë më parë, nga Anglia dolën zëra që tregonin se Manchester United dhe Ten Hag i kishin dhënë miratimin e për kryerjen e një operacioni që do të befasonte shumë njerëz: Antony, te Flamengo, në këmbim të Gabriel Barbosa “Gabigol”.

Megjithatë, këtë të mërkurë menaxheri i lojtarit të Manchester United i ka mohuar zërat për “Globo”:

Lexo edhe: 

 

“Ka zero shanse që të ndodhë”. Antony kushtoi 95 milionë euro dhe mbërriti nga Ajaxi me pritshmëri të larta”.

Tifozët e Old Trafford nuk janë të kënaqur me performancën e ish-it të Ajaxit dhe sipas disa gazetave angleze, kjo lëvizje nuk do të ishte “aq e çuditshme” për një pjesë të madhe të tifozëve.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook