fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Shkëmbimi: Girezmann – Dybala

Publikuar

Është folur për një shkëmbim Icardi – Dybala, mirëpo tani si duket, në garë për Dybala kanë hyrë edhe Blaugranët.

Sipas calciomercato, Barcelona janë të hapur për një shkëmbim Griezmann – Dybala.

Sulmuesi argjentinas duket se është pranë largimit nga Serie A, dhe si duket Barcelona dëshiron të rifreskoj pjesën e saj ofanzive. Barcelona mund të ofroj Griezmann në shkëmbim, mirëpo paga e tij e lartë mund të jetë problemi kryesor për të parandaluar këtë shkëmbim.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021