fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Shabani është huazuar te skuadra holandeze, VVV-Venlo

Publikuar

Skuadra holandeze ka arritur marrëveshje me klubin anglez për të mbajtur kosovarin deri në fund të sezonit, transmeton lajmi.net. Ky transferim është mjaftë i mirë për Shabanin, që do të fitojë minutazhë më të lartë.Gjithashtu Shabani tha se ndihet i nderuar për këtë transferim.

“Kur VVV-Venlo me trokiti në derë e kuptova se me duan, u ndjeva i nderuar. E shoh mundësinë të luaj në nivel të lartë dhe të tregojë çfarë mund të ofrojë”, tha ai.Ndërkohë, kujtojmë se Shabani ende s’është pjesë e Kombëtares së Kosovës.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021