fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sergio Aguero: Në Barcelonë vetëm nëse Messi qëndron

Publikuar

Sergio Aguero është i gatshëm të nënshkruaj me Barcelonen një kontratë dy vjeçare, mirëpo kërkesa e tij për të vënë nënshkrimin mbi letër është që të sigurohet se Lionel Messi do të qëndroj, shkruan AS.

Aguero këtë vit ka paralajmëruar fundin e tij të bashkëpunimit me Manchester City, pas një periudhe më se 10 vjeçare me “qytetarët” e Manchesterit. Duke qenë agjent i lirë pasi kontrata e tij skadon, Aguero dëshiron që të sigurohet se bashkëlojtari i tij në kombëtarën argjentinase, Lionel Messi, do të qëndroj në Barcelonë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021