fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Selimi: Kosova ka institucione që me seriozitet të lartë po e luftojnë̈ korrupsionin dhe krimin e organizuar

Publikuar

Ministri në detyrë i drejtësisë, Selim Selimi, duke komentuar aksionin e Policisë dhe Prokurorisë në Ministrinë e Bujqësisë, ka thënë së sot me shumë se kurrë ndihet krenar më këto dy institucione.

Selimi ka thënë Republika e Kosovës ka prokurorë profesionalë dhe të zotë që me seriozitet të lartë po e luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar.

Postimi i plotë i Selimit:

Aksioni i sotëm i organeve të rendit në Ministrinë e Bujqësisë dëshmon që Republika e Kosovës ka prokurorë profesionalë dhe të zotë që me seriozitet të lartë po e luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar. Përkrahje pa fund për guximin dhe përkushtimin për sundim të ligjit. Krenar me Prokurorinë dhe Policinë!

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021