fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Salah “ ngroh” tifozët e Liverpoolit, poston foton nga stërvitja

Publikuar

Mohamed Salah ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku tregon se është rikthyer në stërvitje me Liverpoolin. Anësori u dëmtua në fazën e grupeve të Kupës së Kombeve të Afrikës dhe në Angli konfirmuan se ai vështirë se do të mund të kthehej në kohë për të luajtur në kompeticion.

Jurgen Klopp përditësoi gjendjen klinike të “yllit” të Liverpoolit, i cili do të duhet të presë ende për t’u rikthyer në fushë, dhe komentoi efektin që mund të ketë largimi i tij nga klubi te disa lojtarë.

Lexo edhe:

Pas eliminimit të Egjiptit kundër Republikës së Kongos, rikuperimi “me nxitim” nuk është më domosdoshmëri për sulmuesin dhe ai tani mund të rikuperohet me ritmin e rekomanduar.

Klopp ka konfirmoi të martën se egjiptiani nuk do të jetë i disponueshëm për dy ndeshjet e ardhshme që do të luajë skuadra.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook