fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Rrahje në lagjen “Te Qafa” në Prishtinë (Video)

Publikuar

Të premten në mbrëmje një rrahje mes disa personave ka ndodhur në lagjen “Te Qafa” në Prishtinë.

Një lexues i Gazetës Express ka dërguar video nga momenti i dhunës, teksa nuk është bërë ditur ende nëse ka pësuar ndokush lëndim.

Në video shihet edhe prezenca e Policisë së Kosovës.

Video nga perleshja tek Qafa

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021